Swój do swego - Aplikacja z mapą

Witam, chciałbym zwrócić uwagę na coraz powszechniejsze aplikacje z lokalizacjami.
Wzorem Karty Dużej Rodziny - sieć sklepów udzielających rabaty dla rodzin wielodzietnych można by stworzyć aplikację która wskazywałaby sprawdzone punkty usługowe (np. druk, ulotki, banery, fotografia), handlowe (w tym sklepy z patriotyczną odzieżą, księgarnie, ale i wszelkie inne), gastronomiczne czy np. agentów ubezpieczeniowych którym bliska jest idea narodowa. W myśl hasła “Swój do swego po swoje”.
Tylko mając siłę i niezależność ekonomiczną możemy budować dobrobyt Polski i Narodu Polskiego.
Link do aplikacji KDR3+

Chciałbym zwrócić uwagę, że aplikacje lojalnościowe służą głównie do zbierania danych i tworzeniu wirtualnego profilu konsumenta. Może lepszym pomysłem byłoby stworzenie wirtualnej mapy, na której możnaby odszukać interesujące nas produkty bez funkcji typu “lokalizacja”.

Myślę że tu się zgadzamy. Może źle to ująłem, jestem laikiem w kwestiach informatycznych.

Hej,

Przydałoby sie więcej szczegółów, czym by sie różniła Apka z mapka od aplikacji Pola ?
Swoją drogą ciekawe czy Pola zarabia na siebie.