Strategia na rok 2021

Strategia 2021.

Bez wątpienia rok 2021 stanie się w przyszłości przedmiotem wielu analiz z zakresu polityki, socjologii i ekonomii. Wiem, że duża część ludzi przytłoczona dynamiką i ogromem zmian zachodzących na świecie czuje się zagubiona i bezradna. Ta bezradność wynika z błędnej percepcji społeczeństwa polskiego, z przeświadczenia że przecież nic nie znaczy. Chyba nie do końca rozumiemy jakim potencjałem dysponujemy. To czas by zacząć łamać fałszywe wyobrażenia i pokazywać że można.

Cieszę się z waszych wiadomości i tak ciepłego przyjęcia Forum Romanum.

Strategia.

Forum Romanum to platforma współpracy dlatego musimy zdefiniować realne cele i narzędzia realizacji.

Cele.

Celem jest integracja Polaków z całego świata pod hasłami do bólu praktycznej samozadaniującej się doktryny którą stworzymy wspólnie tutaj na forum. W skrócie musimy stać się narodem kupców i producentów, link do mojej propozycji którą możemy rozwijać.

Narzędzia.

Do realizacji doktryny potrzebujemy narzędzi, bez wątpienia Forum Romanum w obecnym stanie już jest narzędziem z, którego powinniśmy korzystać, jednak jest to początek naszej drogi. Propozycja narzędzi dodatkowych znajduje się tutaj.